Hotel El Cabildo

Buenos Aires, Argentina

Kort om hotellet

Hotel El Cabildo er et 1-stjerners hotell i Buenos Aires. Gjestene gir stedet 8,1 av 10 basert på 1 209 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
1 stjerner
Gjestevurdering:
8,1 / 10 (1 209 anmeldelser)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Hotel El Cabildo?
Hotel El Cabildo ligger i Buenos Aires. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Hotel El Cabildo parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Hotel El Cabildo?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Hotel El Cabildo?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Hotel El Cabildo?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Buenos Aires