Safestay Brussels Grand Place

Brussel, Belgia

Kort om hotellet

Safestay Brussels Grand Place er et 2-stjerners hotell i Brussel. Gjestene gir stedet 7,4 av 10 basert på 3 886 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
2 stjerner
Gjestevurdering:
7,4 / 10 (3 886 anmeldelser)

Rom og priser · 2. nov. – 4. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Safestay Brussels Grand Place?
Safestay Brussels Grand Place ligger i Brussel. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Safestay Brussels Grand Place parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Safestay Brussels Grand Place?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Safestay Brussels Grand Place?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Safestay Brussels Grand Place?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Brussel