Hotel Navarra Brugge

Bruges, Belgia

Kort om hotellet

Hotel Navarra Brugge er et 4-stjerners hotell i Brugge. Gjestene gir stedet 9,0 av 10 basert på 2 235 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
9,0 / 10 (2 235 anmeldelser)

Rom og priser · 2. nov. – 4. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Hotel Navarra Brugge?
Hotel Navarra Brugge ligger i Brugge. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Hotel Navarra Brugge parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Hotel Navarra Brugge?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Hotel Navarra Brugge?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Hotel Navarra Brugge?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Brugge