Pensiunea Toscana

Braşov, Romania

Kort om hotellet

Pensiunea Toscana er et 4-stjerners hotell i Brasov. Gjestene gir stedet 9,6 av 10 basert på 907 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
9,6 / 10 (907 anmeldelser)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Pensiunea Toscana?
Pensiunea Toscana ligger i Brasov. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Pensiunea Toscana parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Pensiunea Toscana?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Pensiunea Toscana?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Pensiunea Toscana?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Brasov