Ramada Resort by Wyndham Bodrum

Kavakli Sarnic Cad.1531 Sok.No:68,4372 anmeldelser

Bilde av Ramada Resort by Wyndham Bodrum

Kort om hotellet

Ramada Resort by Wyndham Bodrum er et 5-stjerners hotell i Bitez. Adressen er Kavakli Sarnic Cad.1531 Sok.No:6. Gjestene gir stedet 8,4 av 10 basert på 372 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
Kavakli Sarnic Cad.1531 Sok.No:6
Standard:
5 stjerner
Gjestevurdering:
8,4 / 10 (372 anmeldelser)
Nøkkelfasiliteter:
Forretningssenter, Romservice, Restaurant, Parkering, Svømmebasseng

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 11. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.

Fasiliteter

  • Forretningssenter
  • Romservice
  • Restaurant
  • Parkering
  • Svømmebasseng
  • Flyplasstransport
  • Betjent parkering
  • Turistinformasjon
  • Renseri
  • Rom for ikke-røykere
  • Tennisbane
  • Rengjøring
  • Bankettfasiliteter
  • Bankboks
  • Badstue
  • Badestamp/Jacuzzi
  • Hage
  • Damprom
  • Massasje
  • Solarium
  • Spa- og velværesenter
  • Innendørs svømmebasseng
  • Utendørs svømmebasseng
  • Matpakker

Beliggenhet

Kavakli Sarnic Cad.1531 Sok.No:6

Spørsmål og svar

Hvor ligger Ramada Resort by Wyndham Bodrum?
Ramada Resort by Wyndham Bodrum ligger i Kavakli Sarnic Cad.1531 Sok.No:6 i Bitez.
Har Ramada Resort by Wyndham Bodrum parkering og wi-fi?
Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på Ramada Resort by Wyndham Bodrum?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Har Ramada Resort by Wyndham Bodrum treningsrom eller basseng?
Treningsrom: Fitness Center (nearby). Basseng: Svømmebasseng.
Hva koster et rom på Ramada Resort by Wyndham Bodrum?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Ramada Resort by Wyndham Bodrum?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Bodrum