Hotel Miró
Bilbao, Baskerland, Spania
Kort om hotellet
Hotel Miró er et 4-stjerners hotell i Bilbao. Gjestene gir stedet 9,2 av 10 basert på 1 823 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.
Fakta
- Standard:
- 4 stjerner
- Gjestevurdering:
- 9,2 / 10 (1 823 anmeldelser)
Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.
1 rom · 2 voksne
Spørsmål og svar
- Hvor ligger Hotel Miró?
- Hotel Miró ligger i Bilbao. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
- Har Hotel Miró parkering og wi-fi?
- Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
- Er frokost inkludert på Hotel Miró?
- Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
- Hva koster et rom på Hotel Miró?
- Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
- Hvor kan jeg bestille Hotel Miró?
- Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.