In the heart of Bergen

Bergen, Vestland· 0.4 km fra sentrum9,789 anmeldelser

Bilde av In the heart of Bergen

Kort om hotellet

In the heart of Bergen er et 4-stjerners hotell i Bergen. Adressen er Bergen, Vestland. Det ligger omtrent 0,4 km fra sentrum. Gjestene gir stedet 9,7 av 10 basert på 89 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
Bergen, Vestland
Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
9,7 / 10 (89 anmeldelser)
Avstand til sentrum:
0,4 km
Nøkkelfasiliteter:
Hage, Gratis wi-fi

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 18. oktober 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 2. nov. – 4. nov.

1 rom · 2 voksne

Fra 5 219 kr totalt for 2 netter

Klosteret. The heart of Bergen!

1 pris

5 219 kr

Totalpris for oppholdet

Fasiliteter

  • Hage
  • Gratis wi-fi

Beliggenhet

Bergen, Vestland · 0.4 km fra sentrum

Spørsmål og svar

Hvor ligger In the heart of Bergen?
In the heart of Bergen ligger i Bergen, Vestland i Bergen, omtrent 0,4 km fra sentrum.
Har In the heart of Bergen parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på In the heart of Bergen?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på In the heart of Bergen?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille In the heart of Bergen?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Bergen