Design Hotel Mr President

Belgrad, Serbia

Kort om hotellet

Design Hotel Mr President er et 4-stjerners hotell i Beograd. Gjestene gir stedet 7,7 av 10 basert på 310 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
7,7 / 10 (310 anmeldelser)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Design Hotel Mr President?
Design Hotel Mr President ligger i Beograd. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Design Hotel Mr President parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Design Hotel Mr President?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Design Hotel Mr President?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Design Hotel Mr President?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Beograd