Magic Natura Resort

Partida Foia del Verdader , 17,6430 anmeldelser

Bilde av Magic Natura Resort

Kort om hotellet

Magic Natura Resort er et 4-stjerners hotell i Benidorm. Adressen er Partida Foia del Verdader , 1. Gjestene gir stedet 7,6 av 10 basert på 430 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
Partida Foia del Verdader , 1
Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
7,6 / 10 (430 anmeldelser)
Nøkkelfasiliteter:
Restaurant, Parkering, Svømmebasseng, Turistinformasjon, Rom for ikke-røykere

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 14. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.

Fasiliteter

  • Restaurant
  • Parkering
  • Svømmebasseng
  • Turistinformasjon
  • Rom for ikke-røykere
  • Rengjøring
  • Bankboks
  • Hage
  • Golfbane (i nærheten)
  • Biljard
  • Lekeplass
  • Massasje
  • Spa- og velværesenter
  • Barnebasseng
  • Utendørs svømmebasseng
  • Barneklubb
  • Levende musikk
  • Matpakker
  • Bagasjeoppbevaring
  • Separat røykeområde
  • Vendingmaskin
  • Familierom
  • Selvbetjent vaskeri
  • Gratis parkering

Beliggenhet

Partida Foia del Verdader , 1

Spørsmål og svar

Hvor ligger Magic Natura Resort?
Magic Natura Resort ligger i Partida Foia del Verdader , 1 i Benidorm.
Har Magic Natura Resort parkering og wi-fi?
Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på Magic Natura Resort?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Har Magic Natura Resort treningsrom eller basseng?
Treningsrom: Fitness Center (nearby). Basseng: Svømmebasseng.
Hva koster et rom på Magic Natura Resort?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Magic Natura Resort?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Benidorm