Hotel Servigroup Castilla

Benidorm, Comunitat Valenciana, Spania

Kort om hotellet

Hotel Servigroup Castilla er et 4-stjerners hotell i Benidorm. Gjestene gir stedet 8,6 av 10 basert på 144 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
8,6 / 10 (144 anmeldelser)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Hotel Servigroup Castilla?
Hotel Servigroup Castilla ligger i Benidorm. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Hotel Servigroup Castilla parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Hotel Servigroup Castilla?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Hotel Servigroup Castilla?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Hotel Servigroup Castilla?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Benidorm