Greenmount Bed and Breakfast

Belfast, Nord-Irland, Storbritannia

Kort om hotellet

Greenmount Bed and Breakfast er et 3-stjerners hotell i Belfast. Gjestene gir stedet 7,8 av 10 basert på 213 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
3 stjerner
Gjestevurdering:
7,8 / 10 (213 anmeldelser)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Greenmount Bed and Breakfast?
Greenmount Bed and Breakfast ligger i Belfast. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Greenmount Bed and Breakfast parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Greenmount Bed and Breakfast?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Greenmount Bed and Breakfast?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Greenmount Bed and Breakfast?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Belfast