Catalonia Mikado

Paseo Bonanova, 588,31 463 anmeldelser

Bilde av Catalonia Mikado

Kort om hotellet

Catalonia Mikado er et 3-stjerners hotell i Barcelona. Adressen er Paseo Bonanova, 58. Gjestene gir stedet 8,3 av 10 basert på 1 463 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
Paseo Bonanova, 58
Standard:
3 stjerner
Gjestevurdering:
8,3 / 10 (1 463 anmeldelser)
Nøkkelfasiliteter:
Restaurant, Parkering, Svømmebasseng, Renseri, Rom for ikke-røykere

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 11. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 20. okt. – 22. okt.

1 rom · 2 voksne

Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.

Fasiliteter

  • Restaurant
  • Parkering
  • Svømmebasseng
  • Renseri
  • Rom for ikke-røykere
  • Bankboks
  • Badestamp/Jacuzzi
  • Solarium
  • Utendørs svømmebasseng
  • Selvbetjent vaskeri
  • Gratis wi-fi
  • Ladestasjon for elbil
  • 24-Hour Front Desk
  • Parking Onsite
  • Terrasse
  • Fitness Center (nearby)

Beliggenhet

Paseo Bonanova, 58

Spørsmål og svar

Hvor ligger Catalonia Mikado?
Catalonia Mikado ligger i Paseo Bonanova, 58 i Barcelona.
Har Catalonia Mikado parkering og wi-fi?
Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på Catalonia Mikado?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Har Catalonia Mikado treningsrom eller basseng?
Treningsrom: Fitness Center (nearby). Basseng: Svømmebasseng.
Hva koster et rom på Catalonia Mikado?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Catalonia Mikado?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Barcelona