Harper Kuta Hotel by ASTON

Jl. Legian No. 738,35 133 anmeldelser

Bilde av Harper Kuta Hotel by ASTON

Kort om hotellet

Harper Kuta Hotel by ASTON er et 4-stjerners hotell i Kuta. Adressen er Jl. Legian No. 73. Gjestene gir stedet 8,3 av 10 basert på 5 133 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
Jl. Legian No. 73
Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
8,3 / 10 (5 133 anmeldelser)
Nøkkelfasiliteter:
Romservice, Restaurant, Parkering, Svømmebasseng, Flyplasstransport

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 14. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.

Fasiliteter

  • Romservice
  • Restaurant
  • Parkering
  • Svømmebasseng
  • Flyplasstransport
  • Turistinformasjon
  • Renseri
  • Rom for ikke-røykere
  • Rengjøring
  • Bankettfasiliteter
  • Bankboks
  • Massasje
  • Spa- og velværesenter
  • Barnebasseng
  • Utendørs svømmebasseng
  • Bagasjeoppbevaring
  • Separat røykeområde
  • Familierom
  • Selvbetjent vaskeri
  • Gratis parkering
  • Gratis wi-fi
  • 24-Hour Front Desk
  • Beach Sun Loungers
  • Concierge Services

Beliggenhet

Jl. Legian No. 73

Spørsmål og svar

Hvor ligger Harper Kuta Hotel by ASTON?
Harper Kuta Hotel by ASTON ligger i Jl. Legian No. 73 i Kuta.
Har Harper Kuta Hotel by ASTON parkering og wi-fi?
Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på Harper Kuta Hotel by ASTON?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Har Harper Kuta Hotel by ASTON treningsrom eller basseng?
Basseng: Svømmebasseng.
Hva koster et rom på Harper Kuta Hotel by ASTON?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Harper Kuta Hotel by ASTON?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Bali