Adalya Port Hotel

Antalya, Tyrkia

Kort om hotellet

Adalya Port Hotel er et 4-stjerners hotell i Antalya. Gjestene gir stedet 8,9 av 10 basert på 897 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
8,9 / 10 (897 anmeldelser)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Adalya Port Hotel?
Adalya Port Hotel ligger i Antalya. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Adalya Port Hotel parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Adalya Port Hotel?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Adalya Port Hotel?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Adalya Port Hotel?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Antalya