Appart-Hôtel Tagadirt
Boulevard 20 Août5,81 287 anmeldelser

Kort om hotellet
Appart-Hôtel Tagadirt er et 3-stjerners hotell i Agadir. Adressen er Boulevard 20 Août. Gjestene gir stedet 5,8 av 10 basert på 1 287 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.
Fakta
- Adresse:
- Boulevard 20 Août
- Standard:
- 3 stjerner
- Gjestevurdering:
- 5,8 / 10 (1 287 anmeldelser)
- Nøkkelfasiliteter:
- Restaurant, Parkering, Svømmebasseng, Renseri, Rom for ikke-røykere
Hotellinformasjonen er sist oppdatert 2. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.
Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.
1 rom · 2 voksne
Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.
Fasiliteter
- Restaurant
- Parkering
- Svømmebasseng
- Renseri
- Rom for ikke-røykere
- Rengjøring
- Hage
- Golfbane (i nærheten)
- Biljard
- Barnebasseng
- Utendørs svømmebasseng
- Bar ved bassenget
- Bagasjeoppbevaring
- Separat røykeområde
- Familierom
- Ekspress innsjekking/Utsjekking
- Selvbetjent vaskeri
- Gratis parkering
- Gratis wi-fi
- 24-Hour Front Desk
- Beach Sun Loungers
- Concierge Services
- Parking (Limited)
- Pool (Seasonal Outdoor)
Beliggenhet
Boulevard 20 Août
Spørsmål og svar
- Hvor ligger Appart-Hôtel Tagadirt?
- Appart-Hôtel Tagadirt ligger i Boulevard 20 Août i Agadir.
- Har Appart-Hôtel Tagadirt parkering og wi-fi?
- Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
- Er frokost inkludert på Appart-Hôtel Tagadirt?
- Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
- Har Appart-Hôtel Tagadirt treningsrom eller basseng?
- Basseng: Svømmebasseng.
- Hva koster et rom på Appart-Hôtel Tagadirt?
- Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
- Hvor kan jeg bestille Appart-Hôtel Tagadirt?
- Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.