Grand Eliana Hotel Conference & Spa
Addis Abeba, Etiopia
Kort om hotellet
Grand Eliana Hotel Conference & Spa er et 4-stjerners hotell i Addis Abeba. Gjestene gir stedet 6,9 av 10 basert på 244 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.
Fakta
- Standard:
- 4 stjerner
- Gjestevurdering:
- 6,9 / 10 (244 anmeldelser)
Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.
1 rom · 2 voksne
Spørsmål og svar
- Hvor ligger Grand Eliana Hotel Conference & Spa?
- Grand Eliana Hotel Conference & Spa ligger i Addis Abeba. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
- Har Grand Eliana Hotel Conference & Spa parkering og wi-fi?
- Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
- Er frokost inkludert på Grand Eliana Hotel Conference & Spa?
- Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
- Hva koster et rom på Grand Eliana Hotel Conference & Spa?
- Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
- Hvor kan jeg bestille Grand Eliana Hotel Conference & Spa?
- Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.