Hotel Marselis

Strandvejen 257,94 282 anmeldelser

Bilde av Hotel Marselis

Kort om hotellet

Hotel Marselis er et 4-stjerners hotell i Aarhus. Adressen er Strandvejen 25. Gjestene gir stedet 7,9 av 10 basert på 4 282 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
Strandvejen 25
Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
7,9 / 10 (4 282 anmeldelser)
Nøkkelfasiliteter:
Restaurant, Parkering, Svømmebasseng, Rom for ikke-røykere, Bankettfasiliteter

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 22. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 2. nov. – 4. nov.

1 rom · 2 voksne

Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.

Fasiliteter

  • Restaurant
  • Parkering
  • Svømmebasseng
  • Rom for ikke-røykere
  • Bankettfasiliteter
  • Badstue
  • Sykkelutleie
  • Golfbane (i nærheten)
  • Strand
  • Damprom
  • Innendørs svømmebasseng
  • Bagasjeoppbevaring
  • Allergivennlige rom tilgjengelig
  • Separat røykeområde
  • Ekspress innsjekking/Utsjekking
  • Selvbetjent vaskeri
  • Gratis wi-fi
  • Ladestasjon for elbil
  • 24-Hour Front Desk
  • Bicycle Tour Information
  • Pool (Indoor)
  • Parking (Limited)
  • Utemøbler
  • Parking Onsite

Beliggenhet

Strandvejen 25

Spørsmål og svar

Hvor ligger Hotel Marselis?
Hotel Marselis ligger i Strandvejen 25 i Aarhus.
Har Hotel Marselis parkering og wi-fi?
Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på Hotel Marselis?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Har Hotel Marselis treningsrom eller basseng?
Treningsrom: Fitness Center (nearby). Basseng: Svømmebasseng.
Hva koster et rom på Hotel Marselis?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Hotel Marselis?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Aarhus